Jungle Scout doświadczenia i testy

FBA Narzędzia Jungle Scout

Jungle Scout jest jednym z wiodących narzędzi FBA. Firma z siedzibą w Austin w Teksasie została założona przez Amazon Sellers w 2014 roku ze względu na to, że znacznie ułatwiła badania nad produktem. To, co zaczęło się jako małe programowanie, ewoluowało na przestrzeni lat w potężne wszechstronne narzędzie FBA.

Jeśli chcesz rozpocząć lub rozwinąć udany biznes Amazon FBA, potrzebujesz rozwiązania takiego jak Jungle Scout. Przyjrzeliśmy się z bliska Młodemu Skautowi i przełożyliśmy go na jego krok. Ponadto przedstawiamy Wszystkie funkcje. Jeśli podoba Ci się to trochę taniej i / lub chcesz wypróbować narzędzie FBA, mamy dla Ciebie kilka kodów kuponów w Jungle Scout.

Jungle Scout w skrócie

Unsere Bewertung

Cena:

od 39 $ miesięcznie

Zniżka Jungle Scout

Stronie internetowej:

junglescout.com

Ceny Jungle Scout

BASIC

29 $ miesięcznie
(349 $ rocznie)

Dowiedz się więcej

SUITE

49 $ miesięcznie
(589 $ rocznie)

Dowiedz się więcej

PROFESSIONAL

84 $ miesięcznie
(999 $ rocznie)

Dowiedz się więcej

Jungle Scout w recenzji

Jakości

Firma FBA na Amazon Marketplace jest w dużym stopniu zależna od wiarygodnych danych. Nieprawidłowe lub nawet “tylko” nieco niedokładne dane mogą prowadzić do błędnych decyzji lub działań. Może to mieć fatalny wpływ na całą firmę. W badaniach produktu, na przykład, musisz dokładnie wiedzieć, jak wysokie jest zapotrzebowanie na produkt (słowa kluczowe), jaka jest jakość aukcji konkurentów lub jaki jest potencjał dla danego produktu.

Jeśli już oferujesz produkty w Marketplace, to jako sprzedawca chcesz mieć oko na konkurentów. Bez solidnych podstaw wszystko jest niczym. Wraz z innymi aktywnymi sprzedawcami przyjrzeliśmy się bliżej danym opracowanym przez Jungle Scout. Dane są bardzo precyzyjne, a także bardzo wiarygodne w przypadku długoterminowych analiz. Wyraźnie trzymamy kciuki za nas.

Nasza ocena:
4.6/5

Wartość

Ekwiad dżungli wymyśla potężne narzędzie. Jeśli przyjrzysz się bliżej narzędziu analitycznemu i rozszerzeniu Chrome do badań nad produktem, zobaczysz, że wiele godzin programowania zostało tutaj uwzględnionych. Jungle Scout jest bardzo pomocnym wsparciem w znalezieniu udanego i odpowiedniego produktu do sprzedaży na Amazon, a także w analizie konkurentów i monitorowaniu własnych aukcji. Dane, które są wyrzucane jest bardzo precyzyjne. W sumie dobra inwestycja, za którą masz dużo z powrotem. Więc: warte każdego grosza.

Nasza ocena:
4.2/5

Użyteczność

Oprócz jakości danych bardzo ważna jest również przyjazność dla użytkownika. Jungle Scout udaje się logicznie podsumować złożone dane i wizualizować je logicznie i łatwo zrozumiałe dla codziennego działania firmy Amazon FBA. Jungle Scout ma wiele narzędzi pod jednym ekranem. Są one dobrze powiązane pod względem treści i logicznie. Z doskonałych wizualnie danych można łatwo wyprowadzić działania i decyzje. Nawigacja po menu jest logiczna i szybko otrzymujesz dane i informacje, których szukasz. To pokazuje, co jest naprawdę istotne.

Nasza ocena
4.5/5

Jakość wsparcia

Nigdy się nie uczysz! I to jest dokładnie to, co prawda, jeśli chcesz zbudować lub rozwinąć udany biznes FBA. Istnieje wiele do rozważenia, jeśli chcesz uruchomić FBA. Jak znaleźć odpowiedni produkt? Jak utworzyć listę produktów wysokiej jakości? Jak znaleźć właściwą cenę? Co zrobić, jeśli moja aukcja została przejęta? Jak radzić sobie z dostawcami z Chin? Znowu i znowu pojawiają się pytania – zarówno z krwawym początkującym, jak i z pełnym profesjonalistą.

Jungle Scout oferuje szeroką gamę rozwiązań, ścieżek i możliwości. Czy masz pytanie, czy chcesz całkowicie wpaść w temat. Seminaria internetowe, kursy FBA, grupy na Facebooku, blogi, podcasty, e-mail lub czat. Junge Scout oferuje odpowiednie rozwiązanie dla wszystkich spraw. Okazało się również, że krótki czas reakcji i jakość odpowiedzi są niezwykłe.

Nasza ocena
4.5/5

Nasza ogólna ocena

Jungle Scout to nazwa w branży FBA, na którą prędzej czy później natkniesz się. Niezależnie od tego, czy chodzi o jakość danych, łatwość użycia, cenę czy wsparcie, Jungle Scout oferuje doskonałe rozwiązanie all-in-one dla Twojej firmy FBA. Współpracujemy z Jungle Scout od lat i jesteśmy zachwyceni tym, ile energii inwestujemy w jakość, a także w ciągły rozwój tego narzędzia.

Nasza ocena
4.5/5

Narzędzia Jungle Scout

Product Database

Jungle Scout Product Data Base

Baza produktów to ogromna baza ponad 70 milionów produktów wymienionych na Amazon. Rozmieść i znajdź potencjalne pomysły na produkty, które pasują do twoich indywidualnych ustawień wyszukiwania. Dzięki filtrom standardowym możesz natychmiast tworzyć pomysły i identyfikować produkty o ogromnym potencjale. Filtruj według sprzedaży, kategorii, rangi sprzedaży, sprzedaży i innych kryteriów, aby szybko znaleźć pomysły na produkty o dużym potencjale sprzedaży.

Dowiedz się więcej o Product Database


Product Tracker

Jungle Scout Product Tracker

Dzięki Product Tracker, który jest częścią narzędzia JungleScout, możesz monitorować potencjalne pomysły na produkty, przychody, cenę i pozycję bestsellera przez dłuższy okres, aby dowiedzieć się, jak udany jest produkt. Monitoruj dzienną sprzedaż, pozycję bestsellera, sprzedaż i wiele innych czynników. Odkryj sezonowość i nieoczekiwane możliwości.

Dzięki temu narzędziu możesz dowiedzieć się, jak szybko produkty sprzedają, jakie są Twoje marże i jaką cenę powinieneś uzyskać. Na podstawie tych spostrzeżeń, będzie można podejmować solidne decyzje biznesowe.

Więcej o Product Tracker


Listing Builder

Jungle Scout Listing Builder

Strona produktu własnego artykułu w Amazon powinna być optymalnie skonstruowana i rozgrywana zgodnie z określonymi kryteriami. Budowniczy aukcji Jungle Scout pomaga ogromnie. Na pierwszy rzut oka możesz sprawdzić, czy wszystkie istotne informacje są dostępne i utrzymywane i w jakim stopniu artykuł z jego tytułem, opisem i danymi produktu jest optymalnie dopasowany do słów kluczowych, a tym samym do twoich celów sprzedażowych.

Więcej informacji o Listing Builder


Jungle Scout Review Automation

Jungle Scout Review Automation

Innym ważnym zadaniem udanego FBA jest uzyskanie pozytywnych recenzji. Jungle Scout’s Review Automation automatyzuje ten proces i wysyła monity do klientów o przesłanie recenzji zgodnie z ustalonymi specyfikacjami. W narzędziu możesz zobaczyć, z kim już się skontaktowano, kto odpowiedział i które grupy kwalifikują się do podjęcia działań następczych. W związku z tym można tu zaoszczędzić dużo czasu i ręcznego wysiłku.

Więcej informacji o Review Automation


Opportunity Finder


Opportunity Finder

Jungle Scout potężny Opprtunity Finder jest narzędziem, które trzeba znaleźć rentowne nisze produktów na Amazon, a następnie uruchomić produkt o wysokim potencjale sprzedaży. Zamiast spędzać dużo czasu na ręcznych badaniach, potrzebujesz tylko kilku kliknięć, aby znaleźć produkty o wysokim popycie i niskiej konkurencji.

Jungle Scout opracowała wyrafinowany algorytm tutaj, Niche Score, który opiera się na popyt, konkurencji i jakości aukcji reprezentujących potencjał sukcesu produktu w skali od 1 (bardzo źle) do 10 (doskonałe). Nie chodzi tylko o migawkę, to narzędzie pokazuje również, jak dane sprzedaży, takie jak sprzedaż, średnia cena, wielkość wyszukiwania ewoluowały przez dłuższy okres czasu.

Dowiedz się więcej o Opportunity Finder


Supplier Database

Jungle Scout Supplier Database

JungleScout oferuje z tej bazy danych dostawców, z których można szybko i łatwo znaleźć wiarygodnych dostawców na całym świecie, które są również wykorzystywane przez największych marek na świecie. Użyj bazy danych dostawców, aby kupić lub wycenić produkt. Z pomocą ASIN, dostawcy mogą znaleźć produkt w ciągu kilku sekund.

Za pomocą tego narzędzia możesz również porównywać oferty, zamawiać próbki, zarządzać zamówieniami i monitorować uzgodnione zamówienia i płatności. Suplier Database jest idealny do śledzenia produktów, list dostawców i organizowania recenzji.

Dowiedz się więcej o Supplier Database


Keyword Scout

Jungle Scout Keyword Scout

KeyWord Scout przez Junglescout jest obecnie najbardziej dokładne i kompleksowe narzędzie do badań słów kluczowych dla Amazon na rynku. Prawidłowe wyszukiwanie słów kluczowych jest jednym z warunków do sukcesu w Amazon. Dzięki temu narzędziu znajdziesz wysokiej jakości słowo kluczowe, odpowiednią liczbę wyszukiwań, a także zalecaną stawkę PPC.

Szczególną cechą jest to, że można również dowiedzieć się, które słowa kluczowe generują ruch dla określonego produktu, wprowadzając numery ASIN. Ponadto możliwe jest analizowanie tomów słów kluczowych w okresie 2 lat. Trendy, takie jak miłość do produktu, sezonowość itp., można tu wyprowadzić. Nawet ze strategią Amazon SEO, trudno będzie obejść to narzędzie.

Keyword Scout – więcej informacji


Rank Tracker

Jungle Scout Rank Tracker

Dzięki Jungle Scout’s Rank Tracker możesz zobaczyć skuteczność wszystkich odpowiednich słów kluczowych na Amazon sucho i przez długi okres czasu. Pozwala to ocenić, które słowa kluczowe działają szczególnie dobrze dla Ciebie, a przede wszystkim, które z Twoich działań mają wpływ na pozycjonowanie. W związku z tym można bardzo precyzyjnie zoptymalizować i zwiększyć udział dochodowych słów kluczowych.

Więcej o Rank Tracker


Sales Analytics

Jungle Scout Sales Analytics

Analiza sprzedaży od Jungle Scout monitoruje wszystkie dane sprzedaży w czasie rzeczywistym. Pozwala to skupić się na oszczędności i opłacalne strategie, aby jeszcze więcej pieniędzy z działalności Amazon FBA. Dzięki temu narzędziu masz niezbędny przegląd rachunku zysków i strat, dochodów, ukrytych opłat, kosztów sprzedanych towarów, kosztów operacyjnych, sprzedanych jednostek, marży netto, zwrotu z inwestycji, sprzedaży i wielu innych.

Dowiedz się więcej o Sales Analytics


Inventory Manager

Jungle Scout Inventory Manager

Menedżer ekwipunku Jungle Scout pomoże Ci mieć oko na ekwipunku i powiedzieć, ile towarów należy zamówić, kiedy. Z jednej strony, to pomoże Ci zawsze mieć wystarczająco dużo towarów w magazynie. Z drugiej strony, Inventory Manager pomoże Ci nie mieć zbyt dużo towarów w magazynie Amazon, aby uniknąć niepotrzebnych opłat.

Dowiedz się więcej o Inventory Manager


Jungle Scout Chrome Extension

Jungle Scout Extension

Za pomocą jednego kliknięcia możesz zobaczyć prognozy zysku w czasie rzeczywistym, dane o konkurencji, miesięczną sprzedaż, zmiany cen, oceny klientów itp. Wyniki szansy sprzedaży są obliczane na podstawie popytu, konkurencji i jakości aukcji produktu. W ciągu kilku sekund możesz ocenić, czy warto zainwestować w konkretny produkt i sprzedać go na Amazon, czy raczej pozwolić palcami odejść.

Rozszerzenie oparte na Google Chrome jest sprzedawane oddzielnie. Jednak rozszerzenie staje się naprawdę potężne, gdy używasz go razem z Jungle Scout.

Bezpośrednio do rozszerzenia Jungle Scout


Jungle Scout Alerts

Jungle Scout Alerts

Jungle Scout Alerts dają ci możliwość otrzymywania powiadomień o różnych działaniach w dowolnym momencie. W rezultacie nie przegapisz już ważnych zmian i możesz natychmiast zareagować. Na przykład zmiany cen, na przykład przez nowego konkurenta lub ofertę konkurenta, są natychmiast na radarze i można działać na czas. Alerty można łatwo ustawić i podawać w narzędziu. Oprócz poszczególnych produktów, opinie lub cały konkurentów są również monitorowane.

Więcej informacji o Alerts


Jungle Scout Academy

Jeśli chcesz rozpocząć udany biznes w Amazon lub rozwinąć go, będziesz musiał się wiele nauczyć lub rozwinąć swoją poprzednią wiedzę. Jeśli jesteś krwawym początkującym, Akademia uczy podstaw w samouczkach. Krok po kroku dowiesz się, jak skutecznie wprowadzić swój pierwszy produkt na rynek. W przypadku szczególnie trudnych można skontaktować się z ekspertami w dziedzinie Jungle Scout w celu uzyskania cotygodniowych samouczków lub skontaktować się z innymi sprzedawcami na forach społecznościowych. Miesięczne sesje szkoleniowe na żywo pomogą Ci dalej rozwijać swoją wiedzę.

Jungle Scout Academy – więcej informacji


Jungle Scout – często zadawane pytania

Dla kogo nadaje się Jungle Scout?

Jungle Scout to wszechstronne narzędzie FBA, które jest odpowiednie dla tych, którzy nie mają doświadczenia z Amazon FBA do Super Seller, który ma siedmiocyfrowy roczny obrót i chce łaskotać jeszcze więcej.

Czy Jungle Scout 10 może być anulowany co miesiąc?

Młody Skaut ma w swoim portfolio 3 pakiety. 1) narzędzie analityczne, 2) rozszerzenie Chrome i 3) połączenie obu. Wszystkie trzy pakiety można rezerwować co miesiąc. Jeśli nie tylko chcesz wypróbować, ale chcesz obsługiwać Amazon FBA w dłuższej perspektywie, zalecamy rezerwację rocznego pakietu, ponieważ skutkuje to wysokim potencjałem oszczędności.

Czy istnieje darmowa wersja Jungle Scout?

Młody Skaut nie oferuje darmowej wersji podstawowej. Nie należy tego zniechęcać. Biorąc pod uwagę, ile funkcji ma do zaoferowania Jungle Scout, cena jest więcej niż rozsądna. Ale jeśli chcesz spróbować, ale nie chcesz podejmować żadnego ryzyka, Junge Scout oferuje możliwość rezygnacji z kontraktu po 14 dniach, jeśli ci się nie podoba.

Czy Jungle Scout jest dostępny w języku niemieckim?

Jungle Scout jest dostępny w języku angielskim i chińskim mandaryńskim. W Jungle Scout zapytaliśmy, czy planowana jest niemiecka wersja językowa. W końcu Niemcy są największym rynkiem po USA. Tak, planowana jest niemiecka wersja językowa, ale implementacja potrwa nieco dłużej. Ale nie martw się: dzięki solidnej podstawowej wiedzy, można poradzić sobie bardzo dobrze z Młodym Skautem.

Jakie są dobre alternatywy dla Jungle Scout?

Helium 10

Obecnie istnieją dwa potężne all-in-one dostawców narzędzi Amazon FBA. Narzędzia te oferują pełny zakres szerokości ognia potrzebnych do zbudowania lub rozszerzenia udanej działalności FBA. Zgodnie z mottem “konkurs ożywia biznes”, Hel 10 i Jungle Scout są head-to-head wyścigu.

Idź do Jungle Scout